بررسی و انتخاب هودی یا سویشرت مناسب

تقریبا همه ی افراد علاقه مند به لباس های ورزشی و حتی افراد غیر ورزشکار برای تیپ زدن های غیر رسمی و افراد جوانتر  هم حتی یکبار از این سوییشرت ها و هودی های جذاب استفاده کرده اند و ما در این مطلب به بررسی  انتخاب یک سویشرت مناسب و هودی جذاب میپردازیم.

شما را به چند نکته مهم در مورد پوشیدن سویشرت یا هودی جلب میکنیم.

۱- در زمان خرید به کیفیت داخل پارچه سویشرت و نوع بافت پنبه ای آن دقت کنید و سعی کنید که سویشرتی که میخرید زیاد جنس پاچه اش نازک و نخی نباشد و داخل آن از پنبه ای و با دوخت مناسب باشد.

۲- به رنگ آن توجه کنید در فصل های سرد سعی کنید از رنگ های گرم مثل قرمز ، زرد و نارجی بیشتر استفاده کنید و اگر محدودیت در انتخاب و ست کردن دارید میتوانید از رنگ های طوسی و مشکی بیشتر بهره بگیرید البته این باز بستگی به سن و سال و نوع پوشش شما دارد که بیشتر از چه رنگ هایی استفاده و علاقه دارید .

 

۳- در پوشیدن هودی سعی کنید با تیپ های اسپرت و مردانه ترکیب نکنید زیرا جذابیت این نوع از هودی ها در خود آنها است .

 

۴- به همراه هر کدام ازین پوشش ها یتوانید اکسسوری و دسبند های اسپرت برای زیبا تر شدن لباستان استفاده کنید.

۵-هودی  یا سویشرت‌هایی که دور یقه‌شان بند ندارد  نسبت به مدل‌های بند‌دار، شکل و شمایل متفاوتری دارند .  و می‌توانند استایل‌های جدی‌تری برایتان بسازند.
توجه داشته باشید هودی‌ها و سویشرت‌ها علاوه بر اینکه برای اسپرت کردن تیپ شما هستند، باید شما را در فصل زمستان گرم هم کنند. بنابراین بدنبال مدل‌ هودی یا سویشرت هایی که کمی قدشان بلنتر هستند بروید.تا زیر کمر شما بپوشاند.و احساس و گرما بهتری بشما دهد.

 

۶ -سویشرت ها اغلب یک سره و پلیور مانند هستند در حالی که جلوی هودی ها می تواند باز و دارای زیپ باشد.

 

این که افرادی برای خوش تیپ شدن و تیپ زدن های شبانه ازین هودی ها در فصل های گوناگون سال استفاده میکنند مورد تازه ای نیست ، گرچه بیشتر ورزشکاران و مردم این نوع از لباس را در فصل های دیگر مانند بهار و تابستان هم می پوشند.

 

 

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *